Pravni Fakultet - Podgorica
Utorak, Decembar 29. 2015.

RADIONICA ,,VJEŠTINE PREGOVARANJA”

RADIONICA ,,VJEŠTINE PREGOVARANJA”

Studentska organizacija Pravnog fakulteta ADAMAS organizovala je radionicu ,,Vještine pregovaranja” u novembru i decembru 2015.godine na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore.
Radionica je uspješno završena 22.decembra 2015.godine svečanom dodjelom diploma. Diplome, pohvale i priznanja polaznicima dodijelila je doc. dr Vesna Simović- Zvicer, koja je bila predavač i mentor na radionici.

ada1

Svrha pomenutih radionica je bila edukacija studenata o različitim temama od velikog značaja, poput: pregovaranja, komunikacijskih vještina, upravljanja konfliktima, posredovanja, mirenja (medijacije), rješavanja sporova, javnog nastupa i još mnogo drugih tema.
Radionica je predstavljala način da se povežu mladi ljudi i odlični predavači sa jednim ciljem – prenijeti iskustvo i znanje i osnažiti mlade da koriste lične potencijale.

Predavači na dvomjesečnoj radionici su bili stručnjaci iz različitih oblasti:
• Dr Vesna Simović-Zvicer, profesorica na Pravnom fakultetu i Fakultetu Političkih nauka
• G-din Miroslav Knežević, direktor Centra za posredovanje
• G-din Radoje Cerović, psiholog i komunikolog
• G-din Miodrag Strugar, izvršni direktor radija Antena M i nezavisni konsultant za PR i komunikacije
• G-din Ivan Ivanišević, direktor Direktorata za međunarodnu saradnju i EU integracije u Ministarstvu unutrašnjih poslova Crne Gore
• G-đa Vanja Kljajević, menadžerka za komunikacije Američke privredne komore
• G-din Bego Begu, magistar iz primjenjene transformacije konflikata i specijalista za ljudske resurse
•G-din Mladen Ivanović, režiser, glumac i TA instruktor
•G-din Đorđije Tatić, glumac i reditelj
• G-din Ivan Jeknić, saradnik u nastavi na Fakultetu političkih nauka
•G-đica Anđela Mićanović, studentkinja Fakulteta Političkih nauka i stažistkinja Delegacije Evropske unije u Crnoj Gori

ada12

Radionicu je uspješno završio 31 student, a da su u pitanju jedni od najboljih akademaca pokazuje i veoma jaka konkurencija pri prijavljivanju za radionicu.
Na samom kraju radionice ADAMAS i polaznici radionice ,,Vještine pregovaranja” su uručili zahvalnicu doc.dr Vesni Simović-Zvicer  za iskazanu predanost, saradnju i nesebičnu podršku studentima u unapređenju studentskog aktivizma.
ADAMAS duguje veliku zahvalnost za pomoć u organizaciji i realizaciji radionice i upravi Pravnog fakulteta na čelu sa dekanom Pravnog fakulteta prof. dr Draganom Radonjićem.

Obavještenja

staziranje obavjestenje

SEE Law Journal

Straniak