Pravni Fakultet - Podgorica
Cetvrtak, Jun 23. 2016.

saradnje sa Univerizetom u Sarbrikenu

U okviru ostvarene saradnje sa Univerizetom u Sarbrikenu (Europa Institute - EI), Njemačka,  i zahvaljujući učešću Pravnog fakulteta u projektu "SEE / EU Cluster of Excellence in International and European Law", koji finnasira DAAD fondacija, obavještavamo  doktorande Pravnog fakulteta UCG da je Univerzitet u Saaralandu otvorio poziv za prijave istraživačkih boravaka na Saaraland Univerzitetu u trajanju do 2 mjeseca. Stipendija obuhvata troškove smejštaja (oko 1200 eura za 2 mjeseca) kao i određnu naknadu za putne troškove.

Zainteresovani kandidati prijave koje sadrže motivaciono pismo (do jedne stranice), CV i abstrakt doktorske disertacije (do jedne stranice) mogu poslati na e-mail: see-eu-cluster@europainstitut.de do 11. jula 2016. godine

Obavještenja

Obavještenje

Komisija